Unique Online - Polskie MMORPG

Forum gry Unique Online


#1 2008-04-22 19:22:42

BarteS

Warriors Of Heaven

Skąd: sie biora dzieci?
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 53
Punktów :   

czas to ...

ludzie Kwiatek. nad fabula dumamy juz pol wieku. czy wy sie nie potraficie dogadac i dac nam konkretnego watku gry? jesli tak dalej pujdzie bedzie trzeba cos z tym zrobic. nie bedzie to uprzejme.

na prace czekam do 20:00 22kwietnia. jesli do tego czasu nie podadza mi fabuly no-name oraz aizen to poniosa oni konsekwencje. niestety nie bedziemy tolerowac tzw. slomianych zapalow. jesli czlowieku sie na cos deklarujesz to laskawie spelnij swoje zadanie a jesli nie potrafisz tego dokonac to sobie odpusc. z Ririsu damy sobie rade.

jeszcze raz powtarzam. slomiany zapal nie bedzie w naszym gronie tolerowany. jesli czemus deklarujesz to wykonujesz swoje zadanie albo lecisz z zespolu. mam nadzieje ze cos do was dotarlo. nie chce zeby riri po tym jak mnie nie bedzie zostala sama ze wszystkim na glowie. jesli chcecie ja tym przytloczyc to wasza wola ale wy tez nagrody miec nie bedziecie

Offline

 

#2 2008-04-22 19:35:40

NO-NAME

Arogancki Gnojek

status 5850079
12899183
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 48
WWW

Re: czas to ...

Temat napisano o 19:22 data 22 kwietnia. jak już mówiłem i to nie 1 raz, musiał bym poznać odrobinę grę (ok już widziałem) oraz najmniejsze założenie gry ( ok poznałem) ale co ty cudu chcesz? mam ci napisać pracę w 38 minut? To masz:


Walka dobra ze złem !! = Masz projekt! Zadowolony? zapewne nie.
Więc jak chcesz coś co będzie trzymało się kupy to cierpliwości. Z niczego nie zrobię czegoś, wodzę fantazji to ja w własnych opowiadaniach mogę puścić. A tutaj muszę liczyć się z wami. Jak  Mówiłem  Riri, zaczniemy się opierać na pomyśle Evenna. Bo jest on Ciekawy, ale na coś więcej niż 3 zdania będziecie musieli chwile poczekać. Jutro złapie Evenna na gg i coś obgadamy ! uspokoiłem trochę?


" Lubię samotność, ale niekiedy mam tego dość. Wtedy szukam ludzi, by ponownie się zrazić "
" Jeżeli życie zostało nam dane, to nie można ciągle pytać o jego sens ... "

Offline

 

#3 2008-04-22 19:41:40

BarteS

Warriors Of Heaven

Skąd: sie biora dzieci?
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: czas to ...

nie wiem jak Magda na to. powiem scislej. zalezy nam na jak najszybszym rozpoczeciu dalszych kwestii gry post byl z pooznieniem

Dk 19:03:27
o 20:00 chce miec rozbudowe wstepnego tematu fabuly

temu chyba nie zaprzeczysz. (wpis z archiwum gg) wiec nie miales 20min ale 1h. sam mi mowiles ze mozesz mi dac projek w 20min

NO-NAME 19:04:25
projekt to ci nawet za 20 min dostarcze jak sie spreze

chyba ze cos innego miales na mysli

// ten post nie mial nikogo ani nic krytykowac nie odbieraj go jako obraze

Offline

 

#4 2008-04-22 19:45:55

NO-NAME

Arogancki Gnojek

status 5850079
12899183
Skąd: ja mam to wiedzieć?
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 48
WWW

Re: czas to ...

Ok godzina... walne ci w miarę sensowny projekt taki jak Evenn, gdzie bedzie przy rozbudowie tego potrzebne 3 x więcej czasu niż gdy przygotuje coś bardziej spójnego. Ok opierajcie się na tym a ja już coś z evennem dalej poradzimy. PS zaczynacie od klasztoru, narazie tyle ustaliłem z Magdą.


" Lubię samotność, ale niekiedy mam tego dość. Wtedy szukam ludzi, by ponownie się zrazić "
" Jeżeli życie zostało nam dane, to nie można ciągle pytać o jego sens ... "

Offline

 

#5 2008-04-23 10:26:17

BarteS

Warriors Of Heaven

Skąd: sie biora dzieci?
Zarejestrowany: 2008-04-14
Posty: 53
Punktów :   

Re: czas to ...

zaczynac od klasztoru? czyli cala mape do kosza i od poczatku? bo nie kumam :<

Offline

 

#6 2008-04-23 12:19:59

Ririsu

Pani Admin

7140692
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 124
Punktów :   

Re: czas to ...

przeciez tamte mapy to i tak byla zabawa. teraz zaczyna wersje 1.0 juz z poprawna fabula

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa08.pun.pl www.metin2privv.pun.pl www.sgaming.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl